Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Verboden te vissen

terug naar overzicht

Donderdag, 23 augustus 2018

In de vijver Reerinkslanden is tot nader bericht een visverbod ingesteld.

Het waterschap heeft onderzoek gepleegd naar de sterfte van de dode ganzen, eenden en vissen, maar kon geen duidelijke reden aangeven wat de oorzaak hiervan was. Vorige week hebben ze het advies afgegeven dat er wel gevist mocht worden, echter met de waarschuwing dat de handen na de tijd goed gewassen werden en de netten uitgespoeld. Aangezien er deze week weer enkele vissen dood aangetroffen zijn hebben wij als bestuur besloten voor een onbepaalde tijd een visverbod in te stellen.
Houd deze website in de gaten wanneer er weer gevist mag worden. Aan de vijver zijn bordjes geplaatst met verboden te vissen.